Tolga Tamer

Leman Kültür’de ÇOOOK ŞEY değişmiş...

Leman Kültür birkaç sene önce ilk açıldığında çok sevinmiş böyle güzel bir marka İzmit sahil yoluna balık restoranlarının bulunduğu alana geldiği için çok mutlu olmuştum.

Dışarda yeme – içmeyi fazlasıyla seven biri olarak sık sık gidebileceğim kaliteli bir mekan açılmıştı. Üstelik öncesinde Beyoğlu şubesine çok sık gittiğim için benim için alışık olduğum menüsünü iyi bildiğim ve sevdiğim bir kafe – restoran zinciriydi.

SİGARA İÇİLEN KAFELER

Geçtiğimiz günlerde kafe ve restoranlarda kapalı mekanlarda içilen sigaradan bahsetmiştim.  Sürgülü penceresi olan her yerin sigara içilebilir alan ilan edildiğini, aslında bu tip mekanların çoğunun duman altı olduğunu, bu mekanlarda bulunan bebek – çocuk – hamile – yaşlı veya duman altı olmak istemeyenlerin olumsuz etkilendiğinden bahsetmiştim.

Su Perisi Şok Oldu... Ebru Mesçioğlu Gücin;

Aslında onu herkes su perisi olarak tanıyor. İzmit’te son dönemde çok popülerleşen bir isim.
Hem bebekleri, hem çocukları yüzdürüyor. Bazılarını suyla tanıştırıyor, bazılarını fobilerinden kurtarıyor bazılarınaysa suyla sağlık aşılıyor.

Koca koca amcalara yüzme öğretiyor. Minicik bebekleri ördek gibi yüzdürüyor.

KOCAMAN BİR MERHABA...

Aslında yazmayalı çok da uzun zaman olmadı..

Bu kısa sürede hayatımda o kadar çok şey değişti ki sanki yıllar geçmiş gibi. Eğer insan bir şeyi gerçekten ister ve konsantre olursa olmaz diye düşünüleni oldurabiliyormuş.