Elif Senol

Rahat Mutfak' ta Bir Balkanlı:

Geçen ay hep birlikte Hayal Kahvesi mutfağına konuk olmuştuk. Hep dışarıda yemek olmaz. Bu sefer sizleri kendi mutfağıma bekliyorum. 

Bu ay sizler için öyle bir sos hazırladım ki, nerede kullansanız yakışıyor. Tost yaparken, dürüm hazırlarken, makarnayı basit ve lezzetli bir kaçış olarak görürken, hatta menemen yaparken domates yerine bu sosu kullanmanızı tavsiye ederim. Sizlere ilham vermek amaçlı köz sebzeli köz domates sosum lütenitsayı üç lezzetli tarifte kullanacağım. Lütfen yaratıcılığınızı bu üç yemekle sınırlandırmayın. Mutfakta rahat olun, bakalım hayal gücünüz size hangi muhteşem lezzetleri keşfettirecek?

Hayal Kahvesi Lezzetlerinin Ardındaki Kahraman: Şef Ahmet Yerlikaya

Herkese merhaba J

“Rahat Mutfak” adını görünce bir yerlerden tanıdık geldiğini düşünen oldu mu? Henüz sosyal medyada tanışmadıysak şimdi tanışalım. Ben Elif Şenol ama siz bana “Rahat Mutfak” diyebilirsiniz. Tam zamanlı mühendislik yapsam da işten arda kalan zamanlarımda yemek yapıyor, yemek yiyor ya da yemek üzerine düşünüyorum. Kısacası benim için mutluluk boğazdan geçiyor. Yemek üzerine sohbet edelim ve bu mutluluğu birlikte paylaşalım diye buradayım. Birlikte yeni tarifler keşfetmek, ustalardan öğrendiğimiz tariflerle eşe dosta hava atmak için köşemi takipte kalın!