Burcu Uskan Aslan

Aşk Bodrum’da Yaşanıyor Güzelim…

Haziran ayından hepinize bol neşeli ve sıcacık bir “MERHABA”… 
Benim gibi sıcak havaya, maviye, güneşe, denize ve ılık gün batımlarına âşıksanız buraya buyurun; “YAZ RESMEN GELDİ ARKADAŞLAR”
Ofiste kendimi tüm dünyaya kapatmış çalışıyordum. Bilgisayar başından kendimi birazcık kaldırıp mola vermek istediğimde bir de baktım ki o da ne? Alnımdan minik bir ter damlası süzülüyor! Hemen birlikte çalıştığımız eşime döndüm, “Tatil vakti geldi Bahadır! Görüyor musun terlemeye başladık bile.” Bahadır’ın bakışları “Ne isteyeceğimi anlamış ve kaderini kabullenmiş bir adam” bakışıydı. Sevgili eşimden cevap gecikmedi; “Hadi, nereye gitmek istediğine karar ver.”

“TURTA” TADINDA HAYAT

Mayıs ayından hepinize merhaba! Yazın kapımıza dayandığı bu günlerde içim kıpır kıpır. Çünkü ailemiz artık “DÖRT” kişi oldu! Beni tanıyanların; “Nasıl yani?” sorularını duyar gibiyim. Henüz ikinci biyolojik çocuğumu doğurmadım ama ikinci kez “ANNE” oldum ben  “TURTA” hoş geldin hayatımıza! 

Anne Olmak

Herkese kocaman merhaba… Ben Burcu Uskan Aslan… Tanıyanları buradan kucak dolusu selamlarken, tanımayanlara bendenizi tanıtmak isterim. Adını kızımdan alan “Ecrin Organizasyon”un sahibesiyim. Sevgili eşim Bahadır ile olan15 senelik evliliğimi, 11 yaşındaki dünya tatlısı kızım Ecrin Deniz ile taçlandırma şansına nail olmuş bir anneyim. Sevgili arkadaşım Tolga Tamer, beni arayıp Time Kocaeli’yi hazırlamaya başladığını söylediğinde yaşadığım heyecan inanılmazdı.

PAZAR SENDROMU

Yeni haftadan hepinize “MERHABA”. Ama eğlenerek ama dinlenerek geçirdiğimiz bir hafta sonundan sonra hoş geldin “PAZARTESİ”. Çalışan insanlar için “PAZARTESİ” günleri sendrom sebebi ise, çalışan bir kadın olmama rağmen “PAZAR” günleri benim için çok daha fazla “SENDROM” sebebi. 

HERKESE KOCAMAN BİR MERHABA…

Bugün’ün tarihini muhakkak bir yere not alın! TİME KOCAELİ internet sayfası ile YAYINDA! Çok yakında ise dergimiz her yerde yerini alacak. Harika bir ekip ve birbirinden güzel konular ile KOCAELİ’ de çok önemli bir eksiği kapatmaya geliyoruz.