Berkan Aslan

SAKIN OKUMAYIN !!!

Eylül ayı yenilenme , arınma , hayata güzel gözlerle bakma , ruhu aktifleştirme , güzel düşünme , hissetme ayıdır. Yaz sıcaklarını, kumu, güneşi geride bıraktığımız bu günlerde kendimize yepyeni bir başlangıç seçiyoruz.Yeni bir mevsim , yeni bir hayat , yeni arkadaşlıklar , yeni projeler , yeni aşklar.

Mutluluğunuzu Katlamanın Formülü


Kocaman Bir Merhaba…
Ağustos ayı belki de hayatın en güzel yaşandığı, mutluluk hormonlarımızın yükseldiği bir ay ve bu ayda sizlere yeryüzünde yaşayan diğer canlılardan bahsetmek istiyorum.
Aşırı hayvan sever olduğumu bilmeyen yoktur sanırım; yılandan timsaha, uçan sincaptan tarantulaya, kediden köpeğe, balıktan tavşana, beslemediğim hayvan kalmadı. İçimdeki hayvan sevgisine dur diyemiyorum:) Hala evimde bir kedim, bahçemde de iki köpeğimle birlikte yaşıyorum. Allah’ın sessiz kullarıyla mükemmel bir uyum içerisindeyim. Onlarla gülüyor, onlarla dertleşiyorum. Her gece onlarla uyuyor, her sabah onlarla uyanıyorum.

Microblading Uzmanı Suzan Türk

İNSANLAR ÖNCE GÖZÜNÜZE BAKSINLAR, SONRA DA KAŞINIZA

Türkiye' de son zamanlarda kalıcı kaş, yani microblading denilince akla gelen ilk isim.
Microblading uzmanı Suzan Türk aslen Selanikli, Karamürsel' de yaşıyor. 4 yıldır Microblading uzmanı olarak hizmet veriyor. Sayısız uygulamalara imza atarak kendini önce Karamürsel' de, sonra Kocaeli ve çevre illerde kanıtladıktan sonra, Türkiye' de de isminden söz ettirir oldu. İş hayatına makyaj uzmanı olarak başlayan Suzan Türk, müşterilerinden gelen yoğun talepten sonra microbladinge merak salıyor ve Türkiye' nin önde gelen uzmanlarından eğitimler alıyor. Güzellik uzmanı olarak çalıştığı dönemlerde müşterilerinden olumlu dönüşler aldığı için çok mutlu olup kendine yatırım yapmaya karar veriyor. Kocaeli, İstanbul, Sakarya, Bursa illerinden gelen müşterilerine hijyenik ve profesyonel uygulamalar sunuyor.

ÇOCUKLUĞUMU GERİ VERİN BANA

Veeee Efendim Tüm İslām Aleminin Ramazan Ayını Kutluyor Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum...

Sizler Haziran sayımızı okurken bir çoğumuz niyetli ve iftar saatini dört gözle bekliyor olacak.

’’11 Ayın Sultanı Ya Şehr-i Ramazan ‘’ 

Bu ay da tüm günahlarımızın affolacağı ve dualarımızın kabul olacağı mukemmel ve sorunsuz bir ay geçirmek için bol bol ibadet edeceğimiz bir ay…

ÇOCUKLARLA ÇOCUK OLMAK

Kucak dolusu sevgilerimle sizlere tekrar merhaba demek istiyorum…
Mayıs ayı sayımızda yaza merhaba diyerek tüm güzelliklere kucak açacağımız muhteşem bir yaz diliyorum sizlere…
Sıcaklığını hissetmeye başladığımız Mayıs ayında artık üzerimizdeki ölü topraktan kurtulma zamanının geldiğini düşünüyorum. Çiçekler açıyor, havalar ısınıyor, yazlıklarımızı giymeye başladık bile. Ama en önemlisi artık bazı şeyleri önemsemiyor olmamız...