Lezzetli yemeğin yeni adresi: Karakuzu Steakhouse

Karakuzu Steak House Restoran, Yenişehir Mahallesi’nde açıldı. Mekanın işletmeciliğini Karakuzu Elektrik, 2 Renk Gayrimenkul, Karakuzu İnşaat, Afacanlar Dünyası gibi firmaların sahibi Atakan Karakuzu, Fıratpen Kocaeli bayiliğini yapan Yalçın Karataş ve daha önce Akdeniz, Trakya ve İzmit’te restoran işletmeciliği yapan Tamer Akay üstleniyor. Farklı sektörlerdeki deneyimlerini hizmet sektörüne de taşımak isteyen üç yakın arkadaş, kaliteli yemeğin adresi olacaklarını garanti ediyor ve  “Bu sektörde biz de varız” diyor.

Her Daim Popüler Bir Klasik... Kasap’ın Mutfağı

Her daim popülerliğini koruyan ama aynı zamanda yavaş yavaş klasikleşen bir kalite...

Kasap’ın Mutfağı’nda kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız, standartları her zaman belli; yani, oldukça yüksek...

Deneyimiyle fark yaratan mutfak çalışanları, sunumları, servis personeli ve kaliteli hizmetiyle en özel misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz bir mekan.

Et Hiç Bu Kadar Lezzetli Olmamıştı; Kasap Han

2011 yılından bu yana lezzetiyle baş döndüren bir yer Kasap Han Steakhouse… Yıllarca Mesut Kasap Izgara olarak hizmet veren işi yıllar önce merakına yenik düşüp, bir hobi şeklinde başlatan işletmeci Mesut Kanpara şimdilerde Kocaeli’deki en leziz etleri sevenleriyle buluşturuyor… Dededen kalan ufak bir çiftlikte gördüğü, aşina olduğu işi her geçen gün bir üst seviyeye taşıyan Mesut Kanpara bu mesleği aşk ile yapmaya devam ediyor.

Kasap Han Steakhouse’un gıda sektöründeki başarısı, deneyimli ve profesyonel kadrosunun hizmet sektörüyle birleşmesiyle ortaya çıktığı aşikar. Bu Steakhouse da gidilecek yol haritası daima müşteriden geçiyor.

ÜNLÜ KEBAPÇI ‘’BEDRİ USTA’’ AÇILDI

‘’Bedri Usta’’ açıldığı gibi ocakbaşı sevenleri mest etti.
İstanbul'daki birçok şubesinin ardından İzmit Yenişehir Mahallesi’nde La Flora Otel’in altında hizmete açılan ‘’Bedri Usta’’ açılış saatinden itibaren yoğun bir ilgi gördü. Kalabalık bir misafir kitlesini ağırlayan ‘’Bedri Usta’’, açılışta sunduğu ikramlarla da büyük bir beğeni topladı.

ELBETTE; ELBET STEAKHOUSE..!

Geçen akşam İstanbul Etiler tarafında güzel bir steak yemek istedik. Ama Nusret gibi çok bilinen ve popülerliği yüzünden samimiyeti kalmayan mekanlar yerine farklı nereler olabilir diye şöyle bir foursquareden araştırdık. Elbet Steakhouse adında bir mekan 10 üzerinden 9.2 almıştı ve denemeye değer diye düşündük.