SUALTI RAGBİSİ 18 YAŞ ALTI FEDERASYON KUPASINDA

50 YIL İLKÖRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ ERKEKLERDE ŞAMPİYON OLURKEN BAYANLARDA DA ÜÇÜNCÜ OLDU.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından 08-09 Şubat 2019 tarihlerinde İZMİR’de yapılan Sualtı Ragbisi 18 Yaş Altı Federasyon Kupası’nı erkeklerde 50 Yıl İlköğretim Okulu Spor Kulübü, bayanlarda ise Ege Sualtı Ragbisi Spor Kulübü kazandı.

Kerem Lüleci: Spor Bir Yaşam Biçimidir

Spor yapmak bazıları için bir yaşam biçimi, bazıları için de bir aktivitedir. Bazen sadece yaz öncesi vücudumuzu şekillendirmek için gideriz spor salonlarına bazen de hiç çıkmayız. Fakat her işte olduğu gibi bu alanda da profesyonellik olmazsa olmaz, hele ki mesele sağlıksa. Sporla ilgili merak ettiğimiz her şeyi Fitness Antrenörü Kerem Lüleci yanıtladı.

ŞEHRİMİZDE BİR MİLLİ KARATECİ: OLCAY KÜÇÜKATEŞ

Olcay Beyle ilk karşılaşmamız kendisinin Gölcük’teki spor merkezinde oldu. Aynı zamanda karate salonu elbette. Olcay Bey 1974 doğumlu, İzmitli bir ailenin oğlu. Baba asker olunca, disiplinli bir ailede yetişiyor üç kardeş. Ağabeylerini depremde kaybediyorlar ama üç kardeş de karate ile ilgileniyor çünkü babaları aynı zamanda karate il temsilciliği yapmış bir isim. Olcay Bey, ilimizde yetişmiş bir milli sporcu ve antrenör. Aynı zamanda bir sosyolog ve bu yönü ile spora da insanlara da daha farklı bir bakış açısıyla bakabiliyor.