Şehirde Yenilik

Şehirde olan bütün etkinlikler mekan açılışı, sinema, tiyatro, gezi, sergi, kokteyl en güncel haliyle sizlerle...

Ayrıcalıklı Üst Segment Bir Otel; DOUBLE TREE BY HİLTON KOCAELİ

Uzun zamandır bekleniyordu. İşte şimdi sona gelindi. Bu uzun bekleyişin sebebi aslında bu harika otelin adının Hilton oluşuydu.Bu enfes projeye imzasını atan Murat Mustafa Satı, basın davetinde dünyanın en köklü otel zinciri Hilton’un kalite prosedürleriyle nasıl detaycı ve keskin bir yol izlediğini anlattı. Tüm bu prosedürler standart bir inşaat sürecini çok daha fazla uzatmış ancak haliyle ortaya kusursuz diyebileceğimiz bir proje çıkarmıştı.

İzmit'in Yeni Eğlence Rotası

İzmit’in en deneyimli ve projeleriyle her zaman adından söz ettiren başarılı işletmecisi  Hakan Çınar’ın yeni projesi Jolly Joker,  İstanbul Kartal’da kapılarını açtı. İzmit’e 35 dakika mesafede ki  gece klubü İzmitlilerin gece hayatında ki yeni adresi oldu...

North Beach Kerpe - Bu şehrin önemli bir eksiğiydi...

Şehrin eksikleri bir bir tamamlanıyor :)

Her yanı denizle, gölle, su birikintisiyle çevrili bu kentte doğru düzgün bir “beach club” yoktu.

Bu boşluğu gören sevgili dostum Batur Altunoğlu, bu yaz kolları sıvayıp bu duruma el atmıştı.

Yazın yoğun seyahat ve iş temposundan, Batur’un işlettiği mekâna daha yeni gitme fırsatı buldum.

EMAR DELUX RESTAURANT AÇILDI!

UMF Yapı ve Emar Deluxe İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Peksoy’un sahibi olduğu Emar Delux Restaurant’ın açılışı gerçekleşti. Restoranın açılış kurdelesini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kesti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılış töreninde misafirlere restoranın en özel ürünlerinden ikram edildi.

Kocaeli Fatma Turgut ve Manga 'yı ağırladı

Ayın neredeyse her haftası büyük bir organizasyonla şehrimize ses getiren Hayal Kahvesi Kocaeli Sahnesi' nin dün akşamki konukları Fatma Turgut ve Manga'ydı. Sanatçılar teneffüs etkinliği kapsamında sahne aldılar. Gençlerin yoğunlukta olduğu kalabalık, kapıda uzun bir kuyruk oluşturdu. Konserden saatler önce gelen gençler, mekanı hıncahınç doldurdu.