Karakuzu Steakhouse Kahvaltıda Da İddialı

Geçtiğimiz ay kapılarını müşterilerine açarak Kocaelili et severlere yeni bir lezzet kapısı yaratan Karakuzu Steakhouse, ette olduğu kadar kahvaltıda da adından söz ettirecek gibi görünüyor. Ailenizle gidecek nezih, lezzetli ve hesaplı bir kahvaltı mekanı arıyorsanız Karakuzu Steakhouse, haftasonu kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak. 

 

Kentimizin Organik Yuvası; VADİ ET VE SÜT ÜRÜNLERİ

Yuvacık’ta güvenle tüketebileceğiniz doğal ve organik ürün grubunun yer aldığı Vadi Et ve Süt Ürünleri açıldı! Binbir çeşit sağlıklı ürünün bulunduğu Vadi Et ve Süt Ürünleri’nden içiniz rahat ve cebiniz memnun ayrılacaksınız…

Ted Koleji’nin karşısına açılan Vadi Et ve Süt Ürünleri uzun zamandır kentimizin beklediği organik bir yuvaydı. Kapısından içeri girdiğiniz anda tertemiz ve ferah reyonlarında yüzlerce çeşit arasında kalıyorsunuz.

‘Ekspres’ kahvaltı

Kars merkezine yaklaşık bir saat uzaklıktaki Boğatepe, meşhur Kars gravyer peynirinin doğduğu köy olarak biliniyor. Doğu Ekspresi ile birlikte Kars’a gelen turist sayısının artması Boğatepe köyüne de yaradı. Köydeki aileler, evlerini köye gelen misafirlere açarak organik köy kahvaltısı ikram etmeye başladı. Ünleri öyle yayıldı ki büyükelçiliklerden, konsolosluklardan köy kahvaltısını tatmaya gelen diplomatlar bile oldu.

Bazlama kahvaltı; Burada doymadan kalkmak yasak!

Nişantaşı - Teşvikiye’nin göbeğinde sevimli mi sevimli bir yer.... Açık renklerle döşenmiş küçük küçük masalar, kareli masa örtüleri, , mavi- yeşil renklerinde çaydanlık, tabak çatallar, güneşli arka bahçesi... İlk girdiğimiz anda sempatimizi kazanan bu mekanın ismi; Bazlama Kahvaltı. Çeşme’deki şubesine gitmiştim, ama İstanbul’dakini bugüne kadar nasıl keşfetmediğime çok şaşkınım.