TWINKLE LIFE IŞILTISI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Her metrekaresinde “hayat” kokan bir proje Twinkle Life. Hayat denen avlularda sosyalleşmeyi ve komşuluk ilişkilerini güçlendirmeyi planladılar ve oldu.

Başiskele Kullar bölgesinde bulunan avlu konseptiyle Kocaeli halkına komşuluk ilişkilerini esas alan, mimari öğelerle tasarlanan sanatla iç içe, huzur kokan bir yaşam alanı sunmaya hazır halde, sizleri bekliyor.

AVLU’da şenlik var!

Mimar Yalçın Ergen ve Mehmet Uzuner ortaklığındaki ERG Group tarafından hayata geçirilen ve Kocaeli’nin en prestijli projelerinden biri olarak gösterilen Twinkle Life’ta (ışıltılı hayat) tamamlandı. Eski Türk evlerinin avlularından esinlenilerek tasarlanan Twinkle Life’ta yaşam, düzenlenen muhteşem bir şenlikle başlıyor

VADİ İZMİT YÜKSELİYOR

İzmit'te son yılların en büyük konut projesi olan Vadi İzmit'te konutlar hızla yükselmeye devam ediyor.

İzmit Belediyesi’nin Gültepe’deki şantiye alanına kat karşılığı yapılmakta olan Vadi İzmit’te konut sahibi olmak isteyenler için cazip kampanyalar da yapılıyor. Bektaş İnşaat firmasınca yapılmakta olan 150 milyon lira değerindeki proje kapsamında bölgeye çeşitli ebatlarda 443 konut kazandırılıyor. Yapılmakta olan konutların yüzde 26’sının İzmit Belediyesi’nin olduğu ve projenin gelecek yılın ilk aylarına kadar tamamlanması planlanıyor. 

Mia’da İnşaatlar Yükseliyor

İzmit’in geleceğine şekil verecek olan ve kısa adı MİA olan Merkezi İş Alanı Projesi kapsamında bölgede inşaatlar yükselmeye başladı. 
İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, MİA, Körfez ve Sanayi Mahallerinde 465 hektarlık bir alanda 1623 parselde gerçekleşecek.  Merkezi İş Alanı’nın 1/1000’lik imar planlarının yasal süreçlerin ardından Büyükşehir Meclisi’nce onaylandığını söyleyen yetkililer, 

Vadi İzmit'ten 1 Mart MÜJDESİ

İzmit’in en büyük konut projelerinden olan Vadi İzmit’te yeni bir kampanyanın startı verileceği açıklandı.İzmit Belediyesi’nin Gültepe’deki 48 dönümlük arazisi üzerinde yükselen 443 konutun yer aldığı Vadi İzmit Projesi’nde 1 Mart’tan itibaren önemli fiyat avantajlarının sağlanacağı müjdesi verildi

Beka İnşaat yeni projelere imza atıyor

BEKA İnşaat'ın temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir. Kurumsal saygınlığını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.