Güzellik & Sağlık

LIFE EXPRESS YAHYA KAPTAN ŞUBESİ AÇILIYOR..

2005 yılında İstanbul’da kurulan Life Express Fitness Club, İzmit’te ikinci şubesini açıyor.

İşini hayat tarzı olarak benimsemiş iki ortak tarafından kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen Life Express, Ufuk Aydın ve Yücel Öztürk’e ait.

Yorumlar (4)
  1. Ben ce hiç bi şekilde anlattıkları gibi degil bir sürü eksikle acılmış olan bir tesis 2 ay üyelik sürecim oldu ve bu 2 ay içerisinde defalarca eksikleri dile getirip şikayetlerimi tesis sorumlularına iletmeme ragmen hiç bi şekilde çüzüm üretip iyileştirmede bulunmadılar tamamen rezalet sadece üye yapıp kasalarını doldurmaya yönelik açılmış bir tesis özellik le hijyen konusunda sıfırlar dışardan havuza o kadar cok kişi almaktalar ve hiç birinin saglık kontrolü olmadan daha bir sürü neden ve eksiklik bulunmakta saymakla bitmez o yüzden tercihinizi iyi yapın umarım madur olmazsınız...!!!!

  2. Ülkü Er says:

    Neden kısa paket programlar yok..! Bir ay hizmet alıp durumu değerlendirmeye izin vermedikleri için yolunda gitmeyen şeylerin olduğunu düşünüyorum...Hiç kullanmayacağım alanlara para istiyorlar, mesela basketbol sahası, fıtnes, otopark, çocuk alanları bütün bunlardan bana ne...Ben seçmeliyim kullanacağım alanları ...Siz zorla satamazsınız...

  3. Ayhan Hoşel says:

    Havuz varmı acaba

  4. Yahya kaptNın en büyük eksiğiydi... Harika olmuş.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar (*) işaretlendi

SONRAKI YAZI
Bir kadın ne ister?