YUVAM DÜĞÜN SALONU En Özel Günlerinizin Ev Sahibi…

Doğma büyüme İstanbullu olan Melek Tanrısever Jeoloji Mühendisliği sonrası iç mimarlık eğitimini tamamlayıp bu sektöre giriş yaptı. Evliliği sonrası İzmit’e yerleşerek iç mimarlık alanındaki başarılı çalışmalarını kaldığı yerden burada devam ettirdi.

Yenilikçi ve yaratıcı tarzı onu başka sektörlere doğru sevk ettirdi. Gelen teklifler ve ısrarlar üzerine Yuvam Akarca’da bulunan Yuvam Düğün Salonu’nun işlemesini aldı.

Şimdi bu sektörde başarılı işler yapmaya ve adından söz ettirmeye devam ediyor.

Zelal Yeğin Mutlu: “Evine şıklık katmak isteyenleri Perfecto İlayda’ya bekliyoruz”

Kocaeli başarılı yerel işletmeler açısından çok şanslı bir şehir. Yıllar önce kurulmuş, kalitesiyle ülke çapında adından söz ettirmiş, hatta dünyaya açılmış markalarımız var.

Perfecto İlayda da bu markalardan biri. 25 yıllık geçmişiyle birbirinden şık tasarımlara sahip, el emeği göz nuru ev tekstil ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor. Şimdi ise toptan satışlarına perakendeyi de ekliyor.

Yahya Kaptan’ın Yeni Çiçek Evi

Çiçeklerin her zaman pozitif enerji, güzel kokular ve mutluluk verdiğini düşünürsek, hem evlerde hem de ofislerde mutlaka bulunmalı… İnsan onlara bakınca yaşamı hatırlamalı… Annesini istemeden kırarsa bir buket çiçekle gönlünü almalı… Sevgilisinin doğum gününde küçük bir tasarımla ona sürpriz yapmalı… Uzaktaki arkadaşına, onu ne kadar özlediğini bir çiçekle dile getirmeli… Ya da özel günleri özel bir çiçekle kutlamalı… Kısacası mutlu etmeli ve mutlu olmalı… İşte henüz 29 yaşındaki Fulden Korkmaz da, Yahya Kaptan’ın merkezinde, 7 ay önce açtığı çiçek evi ile bölgedeki bu güzel ihtiyaçları karşılarken, hem butik anlayışla müşterilerine özenli bir hizmet sunuyor hem de sevdiği işi yapmanın mutluluğunu yaşıyor. Gelin, Fulden’i ve çiçeklerin dünyasını yakından tanıyalım….

SİZ SADECE HAYAL EDİN Kocaeli’nin VIP Salonları

Aklınıza gelebilecek her türlü grup organizasyonlarınız için, işini aşkla yapan insanlar tarafından özenle hazırlanan iki salondan bahsetmek istiyoruz sizlere: Salon Altın ve Salon Gümüş. Bu salonlar, 5 yıldır Köseköy’de restoran hizmeti veren “Etçi Beyler”e ait yeni VIP salonları. Salon Altın, 250 kişi kapasiteli, altın rengi lüks bir dekorasyona sahip, mimarisi itibariyle “Kına Sarayı” olarak 
da adlandırılıyor iken; Salon Gümüş, 350 kişi kapasiteli, beyaz renk ağırlıklı ve daha ferah döşenmiş bir mekân. Her iki salonda da kına gecesi, nişan, düğün, balo, toplantı ya da grup yemeği gibi organizasyonlar olduğu gibi, misafirlerin isteğine bağlı olarak yemekli, ikram tabaklı, canlı müzikli, DJ’li, süslemeli, fotoğraf ve video kayıtlı ya da sadece boş salon olarak da düzenlenebiliyor.