Alışveriş

Kocaeli'deki Türkiye ve Dünya'daki Kadın, erkek, çocuk, hayvan, teknoloji hakkında en son alısveris haberleri, tavsiyeler sizlerin en kolay ulasabileceği haliyle bir tık uzağınızda...

Sihirli Dokunuşlar Sihirli Eller; MİTZA DÜKKAN

Günümüz trendlerini yakından takip edenler bilir ki çiçekçilik çok farklı bir boyutta, aramızda yerini almış bulunmakta… Sosyal medyada karşımıza çıkan ve kadınların özel günlerinde başköşede bulunan bu çiçekler biz tüm kadınların ilgisini bir hayli çekmekte. Peki çiçekler bize bu duyguları yaşatırken çiçeklerin yapımında sanatlarını, el emeklerini ortaya koyan insanlarda nasıl hisler uyandırmakta sizce?

MKC Shop Takı ve Saatin En Moda Adresi

Marka saatlerin ve takıların tüm modellerini bulabileceğiniz, en son trendleri takip edebileceğiniz bir isim var İzmit’te: Symbol ve Arasta Park AVM’lerdeki kioskları ile haftanın 7 günü hizmet veren MKC Shop!

Bu kiosklarda; saatlerin yanı sıra, gümüş kolye, küpe, bileklik, halhal, yüzük, anahtarlık, kol düğmesi ve tesbihin birçok farklı çeşidini bulabilirsiniz.

Tuana optik 3. Mağazasını Değirmendere'de açıyor

İsmail Aytaç ve Gülseren Aytaç 25 yıldır optik sektöründeler. Başak Aytaç yeni nesil olarak firmada yenilikçi hareketlerle  6 yılını geride bıraktı. Endüstri Mühendisi ve Optisyen olarak akademik kariyerini tamaladı. Merkez Gölcük Tuana Optik, Derince Simge Optik ve yeni mağaza Değirmendere şube Tuana Optik. Toplamda 3 mağazada 7 çalışan ile misafirlerine hizmet vermekteler. 37 çeşit marka var ve her mağazada optik+güneş 5000'er adet gözlük,lens ve görmeye yardımcı tıbbi ürünler var.

YATAK ALACAKLARA ÖNERİ...

Pek anladığım bir konu değildi.

Yaklaşık 4 ay önceydi. Yeni doğacak bebeğimize yatak bakmak için rastgele mağazaları geziyorduk.

Rastgele bir şekilde Yatsan’a girdik.

Eşim Aslı ile Yatsan’ın Mobesko’daki şubesine girdiğimizde yatak konusunda ne kadar bilgisiz olduğumu daha da iyi anlamıştım 

Farklı seçeneklerle yeni marka

Günümüz teknolojisinde hayatımızda her an yenilikler ekleniyor. Cep telefonlarının surekli yenilenmesi ve fonksiyonlarının genişlemesiyle akseaularda yaşamımızın bir parçası olma yolunda bunlarda biri de kendi markasını yaratan yeni girisimciler.